NABÍDKA > OSTATNÍ SORTIMENT

Venkovní terasy

Do naší nabídky jsme pro Vás zařadili vysoce kvalitní terasy Grandeck. Přesvědčila nás vynikající kvalita, technologie z USA ve spojení s výrobou zde v České republice.

Terasová prkna GRANDECK z dřevoplastového kompozitu jsou vyráběna s vysokou přesností nejmodernější technologií Strandex Corporation.

Plné profily prken a nosičů vykazují vysokou pevnost a odolnost vůči atmosférickým vlivům. Přepokládaná životnost teras GRANDECK je až 50 let. Údaje vychází z dlouholetých praktických zkušeností Strandex Corporation na americkém i evropském trhu.

Pár výhod teras Grandeck:

PEVNOST A ODOLNOST

Plné profily prken a nosičů WPC vykazují vysokou pevnost a odolnost proti atmosférickým vlivům (slunci, mrazu, dešti i sněhu), dřevokazným houbám, hnilobám i hmyzu bazénové chemii, chlorované i slané vodě

SNADNÁ ÚDRŽBA

Terasy WPC není nutné nikdy natírat, impregnovat nebo olejovat. Ušetří Vám tak mnoho času a peněz. Běžné nečistoty omyjete proudem vody pokud je nesmyje déšť.

STÁLOBAREVNOST

Povrch prken zůstává i po delším čase stálobarevný bez známek šednutí. Všechny odstíny prken jsou odolné vůči UV záření.

BEZPEČNOST

Oproti dřevěným terasám prkna WPC nepraskají ani netvoří třísky. Suchý i mokrý povrch prken je vždy protiskluzný. Díky kotvení prken montážními klipy odpadá nebezpečí zranění od uvolněných vrutů. Dětem při jejich hrách na terasových prknech WPC nehrozí žádné nebezpečí.

PŘÍRODNÍ VZHLED

Terasy GRANDECK působí na pohled i na dotek přirozeným přírodním dojmem. Nabídka 30 designů GRANDECK umožňuje terasy WPC ideálně začlenit do rozmanitého prostředí.

EKONOMICKÉ ŘEŠENÍ

Jedinou investicí pro majitele je nákup a montáž nové terasy WPC. Pro její údržbu není nutné nakupovat žádné speciální čistící ani ošetřující přípravky.

EKOLOGICKÝ PRODUKT

Terasová prkna WPC jsou 100% recyklovatelná. Nevyžadují žádnou chemickou údržbu.